Lokalita

Pražská Bubeneč je prestižní adresou diplomatů a význačných lidí cenících si vlastního soukromí. Vila Verde je jen kousek od rušné části Dejvic, přesto nabízí klid a příjemnou atmosféru. Zdejší čtvrť se může pochlubit skvělou nabídkou obchodů, restaurací a služeb. Dobrá dostupnost autem se ještě zlepší po otevření tunelu Blanka. Rychlé spojení do centra zajišťují také autobusy MHD a metro.

Sousedství

Pražský Hrad

Pražský Hrad

Prestižnost bubenečské adresy tvoří také blízkost Pražského hradu, který je nejen sídlem prezidenta, ale také významným duchovním a kulturním místem České republiky. Součástí největšího hradního komplexu na světě je také Katedrála svatého Víta, kde jsou uloženy české korunovační klenoty. Unikátnost hradu nespočívá jenom ve stáří, protože byl založen již v 9. století, ale také magické kombinaci architektonických prvků. Pražský hrad je místo, kam se lidé rádi vracejí.

Více na wikipedia.org

Největší pražský park Stromovka

Největší pražský park Stromovka

Místo klidu a odpočinku, ale také sportu a zábavy. Stromovka nabízí vyžití dětem v podobě prolézaček, klouzaček a pískoviště, ale také dospělím. Ti ocení místa na in-line bruslení nebo na piknik. Ze Stromovky je jenom kousek do pražské zoo nebo na výstaviště.

Více na wikipedia.org

Zobrazit na mapě

Zobrazit na mapě

Cena odborné poroty Cena architektů